20 évesen összekerültünk, 5 év múlva született az első lányom, és 5 év különbségekkel még két gyermek. Lett családi ház, kutya, macska, közös vállalkozás, nyaralások - minden menetrend szerint. A 10 éves évfordulónkra össze is házasodtunk. Látszólag gondtalan élet. Lehetett volna az?
Nem tudom, hol voltam ÉN húsz évig. Így utólag visszagondolva sem tudom.
A pénzt mindig a férjem kereste, dolgozgattam a vállalkozásban, fizetesem is volt, de a fő feladatom észrevétlenül a gy